Cuidado con el Angel fan klub Slovenija
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
CCEA-SlovenijaKazaloIščiLatest imagesRegistriraj sePrijavaGallery

 

 William in Jacky na zabavi

Go down 
+4
Lisset
levinja
***Levyrroni***
MarineLLchy*
8 posters
AvtorSporočilo
MarineLLchy*
Moderator
Moderator
MarineLLchy*


Opozorilne točke :
William in Jacky na zabavi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100William in Jacky na zabavi Right_bar_bleue

Število prispevkov : 1093
Age : 31
Registration date : 16/08/2008

William in Jacky na zabavi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: William in Jacky na zabavi   William in Jacky na zabavi I_icon_minitimeNed Jun 07, 2009 2:37 pm

William Levy, Jacky Bracamontes in zasedba telenovele Sortilegio na neki zabavi.

Nazaj na vrh Go down
http://barken.heavenforum.com
***Levyrroni***
cuidado con el angel fan
cuidado con el angel fan
***Levyrroni***


Opozorilne točke :
William in Jacky na zabavi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100William in Jacky na zabavi Right_bar_bleue

Število prispevkov : 565
Age : 38
Location : Maribor
Registration date : 01/04/2009

William in Jacky na zabavi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: William in Jacky na zabavi   William in Jacky na zabavi I_icon_minitimeNed Jun 07, 2009 10:51 pm

Vse mi je ok, ampak!!!... ampak men se zdi no da se Jacky malo preveč pači ali pa je že po naravi taka... nevem... mislim pa da bi mogla biti Elizabeth na njo bolj lubusumna kot na Maite, ker se Maite nikol ni tako tiščala k Williamu kot Jacky, v tem videu mi full tak deluje... mogoče se motim ampak kolkr jaz vem je sedaj Willia več videti skupaj z Jacky kot pa je bil z Maite, zato nevem zakaj je Elizabeth delala pri njej take scene...
Nazaj na vrh Go down
levinja
cuidado con el
cuidado con el
levinja


Opozorilne točke :
William in Jacky na zabavi Left_bar_bleue100 / 100100 / 100William in Jacky na zabavi Right_bar_bleue

Število prispevkov : 281
Age : 37
Registration date : 24/05/2009

William in Jacky na zabavi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: William in Jacky na zabavi   William in Jacky na zabavi I_icon_minitimeNed Jun 07, 2009 11:11 pm

***Levyrroni*** je napisal/a:
Vse mi je ok, ampak!!!... ampak men se zdi no da se Jacky malo preveč pači ali pa je že po naravi taka... nevem... mislim pa da bi mogla biti Elizabeth na njo bolj lubusumna kot na Maite, ker se Maite nikol ni tako tiščala k Williamu kot Jacky, v tem videu mi full tak deluje... mogoče se motim ampak kolkr jaz vem je sedaj Willia več videti skupaj z Jacky kot pa je bil z Maite, zato nevem zakaj je Elizabeth delala pri njej take scene...

podpis Zelo vesel
Nazaj na vrh Go down
Lisset
cuidado con
cuidado con
Lisset


Opozorilne točke :
William in Jacky na zabavi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100William in Jacky na zabavi Right_bar_bleue

Število prispevkov : 112
Registration date : 07/08/2008

William in Jacky na zabavi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: William in Jacky na zabavi   William in Jacky na zabavi I_icon_minitimeNed Jun 07, 2009 11:15 pm

ja meni se tudi zdi, da se Jacky malo preveč pači, tak se ven meče, ne vem meni se je ona zdela taka preprosta na začetku, zdaj pa vedno manj
Nazaj na vrh Go down
***Levyrroni***
cuidado con el angel fan
cuidado con el angel fan
***Levyrroni***


Opozorilne točke :
William in Jacky na zabavi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100William in Jacky na zabavi Right_bar_bleue

Število prispevkov : 565
Age : 38
Location : Maribor
Registration date : 01/04/2009

William in Jacky na zabavi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: William in Jacky na zabavi   William in Jacky na zabavi I_icon_minitimeNed Jun 07, 2009 11:21 pm

ja vedno bolj je v središču pozornosti zarad willia, pa misli da je zdaj ona glavna... Evil or Very Mad
Nazaj na vrh Go down
May
V.I.P. član
V.I.P. član
May


Opozorilne točke :
William in Jacky na zabavi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100William in Jacky na zabavi Right_bar_bleue

Število prispevkov : 521
Registration date : 15/09/2008

William in Jacky na zabavi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: William in Jacky na zabavi   William in Jacky na zabavi I_icon_minitimePon Jun 08, 2009 4:25 pm

Res nimam kaj za rečt. Se vidi,da so se vsi delali zaradi kamer pa neki pili pa neki k ponavad na TV. Zakaj znane osebe nikoli ne pokažejo svojega pravega obraza?
Nazaj na vrh Go down
MarineLLchy*
Moderator
Moderator
MarineLLchy*


Opozorilne točke :
William in Jacky na zabavi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100William in Jacky na zabavi Right_bar_bleue

Število prispevkov : 1093
Age : 31
Registration date : 16/08/2008

William in Jacky na zabavi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: William in Jacky na zabavi   William in Jacky na zabavi I_icon_minitimePon Jun 08, 2009 6:52 pm

***Levyrroni*** je napisal/a:
Vse mi je ok, ampak!!!... ampak men se zdi no da se Jacky malo preveč pači ali pa je že po naravi taka... nevem... mislim pa da bi mogla biti Elizabeth na njo bolj lubusumna kot na Maite, ker se Maite nikol ni tako tiščala k Williamu kot Jacky, v tem videu mi full tak deluje... mogoče se motim ampak kolkr jaz vem je sedaj Willia več videti skupaj z Jacky kot pa je bil z Maite, zato nevem zakaj je Elizabeth delala pri njej take scene...
podpis
men je jacky precej antipatična....pa z williamom mi sploh ne delujeta kot lep par
william je od maite in pika! levyrroni za vedno Zelo vesel zasanjan ljubezen, spoštovanj ljubezen, spoštovanj
Nazaj na vrh Go down
http://barken.heavenforum.com
***Levyrroni***
cuidado con el angel fan
cuidado con el angel fan
***Levyrroni***


Opozorilne točke :
William in Jacky na zabavi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100William in Jacky na zabavi Right_bar_bleue

Število prispevkov : 565
Age : 38
Location : Maribor
Registration date : 01/04/2009

William in Jacky na zabavi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: William in Jacky na zabavi   William in Jacky na zabavi I_icon_minitimePon Jun 08, 2009 9:49 pm

ja se strinjam s tabo in tut jaz ne odstopam od tega...
Nazaj na vrh Go down
Marichuy 22
cuidado con
cuidado con



Opozorilne točke :
William in Jacky na zabavi Left_bar_bleue1 / 1001 / 100William in Jacky na zabavi Right_bar_bleue

Število prispevkov : 88
Age : 32
Registration date : 08/05/2009

William in Jacky na zabavi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: William in Jacky na zabavi   William in Jacky na zabavi I_icon_minitimeČet Jun 11, 2009 12:42 pm

***Levyrroni*** je napisal/a:
Vse mi je ok, ampak!!!... ampak men se zdi no da se Jacky malo preveč pači ali pa je že po naravi taka... nevem... mislim pa da bi mogla biti Elizabeth na njo bolj lubusumna kot na Maite, ker se Maite nikol ni tako tiščala k Williamu kot Jacky, v tem videu mi full tak deluje... mogoče se motim ampak kolkr jaz vem je sedaj Willia več videti skupaj z Jacky kot pa je bil z Maite, zato nevem zakaj je Elizabeth delala pri njej take scene...


mogoče pa dela zato take scene k je Maite lepa angel pa bi biv lohka William z no pa ji dela konkurenca
za Jacky pa ve da je grda pa šlevasta-neumna pa zato nima možnosti pr Williamu slabo slabo slabo slabo mežik
Nazaj na vrh Go down
Gui
Administrator
Administrator
Gui


Opozorilne točke :
William in Jacky na zabavi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100William in Jacky na zabavi Right_bar_bleue

Število prispevkov : 368
Age : 34
Registration date : 08/08/2008

William in Jacky na zabavi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: William in Jacky na zabavi   William in Jacky na zabavi I_icon_minitimeČet Jun 11, 2009 12:59 pm

Ja res sam da nebo nakoncu kaj mel z Jacky,no sicer pa njene veze ne trajajo kaj dolgo, no edino z Lanusom ko sta bila dalj časa skup, drugače pa je ona hodla še z onim, ki je igral Amadorja v CCEA.
Nazaj na vrh Go down
***Levyrroni***
cuidado con el angel fan
cuidado con el angel fan
***Levyrroni***


Opozorilne točke :
William in Jacky na zabavi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100William in Jacky na zabavi Right_bar_bleue

Število prispevkov : 565
Age : 38
Location : Maribor
Registration date : 01/04/2009

William in Jacky na zabavi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: William in Jacky na zabavi   William in Jacky na zabavi I_icon_minitimeČet Jun 11, 2009 3:36 pm

škoda Lanusa za tako k...... kot je Jacky.... drugače pa je Amador ravno pravi zanjo čeprav se še mi on smili... da pa ni z nobenim dolgo pa se tak ni za čuditi.... saj zdaj je tud z enim, ker vem da je rekla enkrat ko so prvič govorili da bi naj imela razmerje z Williamom, da je v zvezi... no naj kr bo da se nebo več okoli Willama motala...
Nazaj na vrh Go down
lony
cuidado con el
cuidado con el
lony


Opozorilne točke :
William in Jacky na zabavi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100William in Jacky na zabavi Right_bar_bleue

Število prispevkov : 257
Registration date : 15/07/2008

William in Jacky na zabavi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: William in Jacky na zabavi   William in Jacky na zabavi I_icon_minitimeČet Jun 11, 2009 4:17 pm

Men je pa Jacky čist kul. Z Williamom bi bla čist soliden par. Kaj je sploh pomembno, koliko časa so trajale njene prejšnje zveze?? Pač išče nekaj pravega...se pa vsaj ni že ne vem kolkrat poročila in ločila...
Nazaj na vrh Go down
***Levyrroni***
cuidado con el angel fan
cuidado con el angel fan
***Levyrroni***


Opozorilne točke :
William in Jacky na zabavi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100William in Jacky na zabavi Right_bar_bleue

Število prispevkov : 565
Age : 38
Location : Maribor
Registration date : 01/04/2009

William in Jacky na zabavi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: William in Jacky na zabavi   William in Jacky na zabavi I_icon_minitimeČet Jun 11, 2009 4:28 pm

vsak ma svoje mnenje in tega ti nihče ne more prepovedati, vsaj meni ne...
Nazaj na vrh Go down
May
V.I.P. član
V.I.P. član
May


Opozorilne točke :
William in Jacky na zabavi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100William in Jacky na zabavi Right_bar_bleue

Število prispevkov : 521
Registration date : 15/09/2008

William in Jacky na zabavi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: William in Jacky na zabavi   William in Jacky na zabavi I_icon_minitimeČet Jun 11, 2009 4:31 pm

***Levyrroni*** lej ne narobe razumet,ker nisem ne na lonyni strani in ne na tvoji ampak on/a ti ni nič kaj takšnega reklel/A. Ampak,če pa bi že ti kaj rekla pa se povsem strinjam z tabo,da imaš svoje mnenje,ki ti ga nihče ne more prepovedati.
Nazaj na vrh Go down
***Levyrroni***
cuidado con el angel fan
cuidado con el angel fan
***Levyrroni***


Opozorilne točke :
William in Jacky na zabavi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100William in Jacky na zabavi Right_bar_bleue

Število prispevkov : 565
Age : 38
Location : Maribor
Registration date : 01/04/2009

William in Jacky na zabavi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: William in Jacky na zabavi   William in Jacky na zabavi I_icon_minitimeČet Jun 11, 2009 4:43 pm

nisem rekla da imam kaj proti njej ampak sem ji odgovorila na to vprašanje
lony je napisal/a:
Kaj je sploh pomembno, koliko časa so trajale njene prejšnje zveze?? Pač išče nekaj pravega...se pa vsaj ni že ne vem kolkrat poročila in ločila...

in zato sem napisala da ima vsak svoje mnenje...
mir
Nazaj na vrh Go down
May
V.I.P. član
V.I.P. član
May


Opozorilne točke :
William in Jacky na zabavi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100William in Jacky na zabavi Right_bar_bleue

Število prispevkov : 521
Registration date : 15/09/2008

William in Jacky na zabavi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: William in Jacky na zabavi   William in Jacky na zabavi I_icon_minitimeČet Jun 11, 2009 4:44 pm

***Levyrroni*** je napisal/a:
nisem rekla da imam kaj proti njej ampak sem ji odgovorila na to vprašanje
lony je napisal/a:
Kaj je sploh pomembno, koliko časa so trajale njene prejšnje zveze?? Pač išče nekaj pravega...se pa vsaj ni že ne vem kolkrat poročila in ločila...

in zato sem napisala da ima vsak svoje mnenje...
mir
ok
Nazaj na vrh Go down
lony
cuidado con el
cuidado con el
lony


Opozorilne točke :
William in Jacky na zabavi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100William in Jacky na zabavi Right_bar_bleue

Število prispevkov : 257
Registration date : 15/07/2008

William in Jacky na zabavi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: William in Jacky na zabavi   William in Jacky na zabavi I_icon_minitimeČet Jun 11, 2009 6:16 pm

Ja jst tud nimam čist nč proti nobenemu...tako kot si ti lahko povedala svoje mnenje, ga lahko tudi jaz. Hočem povedati to, da mi pač ni prav, da vsi tako pišete o Jacky, ker sploh ne veste (vemo) za kaj se stvar gre, če je sploh kaj med njima..pa tudi na splošno se mi ne zdi napačna oseba...dejstvo je, da je noben od nas dejansko ne pozna...in ne vemo podrobnosti, ki so se dogajalo...drugače pa nimam prav nič proti tvojemu mnenju... mir
Nazaj na vrh Go down
***Levyrroni***
cuidado con el angel fan
cuidado con el angel fan
***Levyrroni***


Opozorilne točke :
William in Jacky na zabavi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100William in Jacky na zabavi Right_bar_bleue

Število prispevkov : 565
Age : 38
Location : Maribor
Registration date : 01/04/2009

William in Jacky na zabavi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: William in Jacky na zabavi   William in Jacky na zabavi I_icon_minitimeČet Jun 11, 2009 8:53 pm

mir poljubček
Nazaj na vrh Go down
Marichuy 22
cuidado con
cuidado con



Opozorilne točke :
William in Jacky na zabavi Left_bar_bleue1 / 1001 / 100William in Jacky na zabavi Right_bar_bleue

Število prispevkov : 88
Age : 32
Registration date : 08/05/2009

William in Jacky na zabavi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: William in Jacky na zabavi   William in Jacky na zabavi I_icon_minitimeNed Jun 14, 2009 7:08 pm

odličen odgovor si ji dala aplavz aplavz aplavz
Nazaj na vrh Go down
***Levyrroni***
cuidado con el angel fan
cuidado con el angel fan
***Levyrroni***


Opozorilne točke :
William in Jacky na zabavi Left_bar_bleue0 / 1000 / 100William in Jacky na zabavi Right_bar_bleue

Število prispevkov : 565
Age : 38
Location : Maribor
Registration date : 01/04/2009

William in Jacky na zabavi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: William in Jacky na zabavi   William in Jacky na zabavi I_icon_minitimeNed Jun 14, 2009 9:51 pm

kdo???? in zakaj??
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





William in Jacky na zabavi Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: William in Jacky na zabavi   William in Jacky na zabavi I_icon_minitime

Nazaj na vrh Go down
 
William in Jacky na zabavi
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Maite in William na zabavi revije People
» William o poljubljanju z Jacky
» William in Jacky v nekem baru
» Jacky in William na koncertu Il Divo
» William Levy govori o Jacky

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
Cuidado con el Angel fan klub Slovenija :: Novice, povezane s forumom-
Pojdi na: